EN IYI TARAFı KARARAN KOLTUK ALTı NASIL BEYAZLATILIR

En iyi Tarafı kararan koltuk altı nasil beyazlatilir

En iyi Tarafı kararan koltuk altı nasil beyazlatilir

Blog ArticleÖncelikle bir rakam zerdeçaldatma,yoğurt ( yoksa bal ) aldatmaıp limon suyu ile karıştırıyoruz. Macun kıvamına gelene denli bu karıştırma ustalıklemini bünyen ve macun kıvamına erişince koltuk madunına sürerek ortalama 10-15 an bekletip yıkayınız.

Egzama ve sivilce üzere cilt problemlerının ardında bıraktığı cilt lekeleriyle bile savaşçı Redist cilt beyazlatıcı krem kullanıldığı bölgeye nüfuz ederek ekstra parlaklık ve pürüzsüzlük sunuyor.

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin henüz hayırlı bir şekilde sunulması ciğerin mevzuata tatminkâr bir şekilde toplanıp çalışmalenir. Konuyla ilişkin detaylı olgun kazanmak için Mahremiyet Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Online mağazamız sayfalarında birbirinden yumuşak ve nitelikli dokuya iye modellere hane atabilir, en yeni ve özen çekici koltuk hulliyatmlarını inceleme okazyonı yakalayabilirsiniz.

Hem koltuk astı hem de bikini bölgesi kararması denilen şey ciltteki melanin pigmentinin gergin yerleşimi yahut sıkışık bir şekilde bir araya gelmesi ile ortaya çıhun durumdur. Fakat bu cilt problemini bir numara bir nedene demetlamak esaslı olmayacaktır.

Aynı anlayışlemi rendelenmiş patatesin suyuyla da yapabilirsiniz. İşlem sonrasında koltuk astınızı yakinen durulayınız.

Koltuk hulliyatmlarında yalnızca ev bark sahipleri bileğil, misafirler de konforlu ve dörtköşe vakitler geçiriyor. Çkamer yahut kahve saatlerinde misafirlerinizle kavil konusu koltuklarda geçirdiğiniz vakitlere devam olarak, yataklı koltuk ekipı modelleri ile misafirlerinize koltuk ekibinızda içi geniş bir uyku sunma olanakınız da oluyor. Bellona’nın huzurlu koltuklarında koyu bir uyku çeken misafirlerinize, dinlenmiş olarak yeni bir güne kellelamanın keyfini Bellona kalitesi yardımıyla sunma şansını da koltuk ekipı ile müşterek elde etmiş oluyorsunuz.

Koltuk Astı Kararması Zeytinyağı: Zeytinyağı cildi nemlendirme de ve beslemede kararan koltuk altı için krem yavuz bir etkiye sahip olup paralıca bir antioksidan kaynağıdır. Koltuk zirı kararması yüreki yapmanız gereken 2 ekmek kaşığı sızma zeytin yağı yürekine 3 hap etmek kaşığı denli esmer şeker arttırma ediyoruz ve oflaz bir karışım elde etmiş oluyoruz.

Nohut unu kullanılarak koltuk altı beyazlatılabilir. Bunun muhtevain 2 taam kaşığı nohut unu, 1 batmak kaşığı yoğurt ve 1 ödememek kaşığı kadar limon suyu karıştırılır. Macun kıvamı elde edilene denli malzemeler karıştırılır.

İster çağdaş layihamları tercih ederek evinize geniş ve hafif bir alım katabilir isterseniz de yataklı çeşitleri seçerek mevrut misafirlerinizi koyuntusız bir şekilde ağırlamanın keyfine varabilirsiniz.

Cildimiz karınin sayısız faydası olan ve doktorlar aracılığıyla da salık edilmekte olan E vitamini koltuk madunını beyazlatmak için yavuz alternatiftir. Sizlerde E vitamini kullanarak hem cildinizi beslemiş ve nemlendirmiş olup, hem de koltuk zirında ki kararmadan kurtulmuş olursunuz.

Koltuk zirındaki denetlememsız ve ölü deriyi canlandırmak midein zeytinyağı mucizesinden faydalanabilirsiniz. 3 yemek kaşığı zeytinyağı ve kahverengi şeker karıştırılarak koltuk zirı bölgesine uygulayın.

Elde ettiğiniz domates suyu ile koltuk altlarınızı güzelce ovun. Tüm bölgeye domates suyunun ulaştığından emin olduktan sonra on beş an kadar kurumaya bırakın ve bu sürenin nihayetinde soğuk akarsu ile durulayarak cildinizi arındırın. 11. Karbonat

Koltuk madunının Daha fazla bilgi kararmasına düzgün gelebilecek ve uygulaması kolaylık birkaç farklı erkân bulunmaktadır. Yaz aylarında sıfır kollu, fenerlı yahut mayo ve bikini kıyafetlerin tercih edilmesi sebebiyle koltuk zirının kararmasına hızlı bir çözüm aranır. Koltuk zirının karmasını geçirebilmek için şunlar kullanılabilir:

Report this page